Karel Špillar
Toaleta
Id: 190203
pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 44 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2165x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč