Karel Špillar
Z Francie
Id: 42821
olej/plátno, rozměr 39 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2538x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
25 000 Kč