Karel Srp
Bouřkový mrak
Id: 69210
olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2712x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč