Čas na serveru 02:18:42

Karel Štědrý
Tetris 11

Id: 454501

Tetris 11

  •  / Tetris 11 / Karel Štědrý
  •  / Tetris 11 / Karel Štědrý

kombinovaná technika, akryl/pastel/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 10632x

Vyvolávací cena:
7 500

43 000

Příhozy: 49