Karel Stehlík
Poslední sníh
Id: 26503
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3673x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 550 Kč