Karel Stěhule
Topoly na podzim
Id: 65218
olej/sololit, rozměr 62 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 55, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1971x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč