Slavoj Štok
Rybáři na Capri
Id: 46206
olej/karton, rozmě 26 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2757x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 900 Kč