Karel Šustek
Národní divadlo
Id: 60812
olej/plátno, rozměr 80 x 123 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 7516x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 600 Kč