Karel Šustek
Plachetnice u pobřeží
Id: 60811
olej/plátno, rozměr 55 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu
zobrazeno: 4907x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč