Karel Svoboda
Hráči
Id: 2162
olej/sololit, rozměr 73 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2434x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
9.6.2015, 22:06:00
14.5.2015 | 13:38 | 2 800 Kč |