Karel Svolinský
Akt
Id: 263902
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2384x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 000 Kč