Karel Svolinský
Alegorie
Id: 1436
litografie/papír, č. 34/200, rozměr tisku 35 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, lehce zabarveno od nevhodné pasparty
zobrazeno: 2398x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
14.10.2014, 21:27:00
11.10.2014 | 21:24 | 500 Kč |