Karel Svolinský
Dívka s růží
Id: 672
olej/plátno, rozměr plátna 47 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, na zadní straně obrazu studie aktu, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4634x
Vyvolávací cena:
8 200 Kč
22 200 Kč