Karel Svolinský
Dívka v šátku
Id: 117407
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1647x
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 000 Kč