Karel Svolinský
Kytice
Id: 30714
barevná litografie/papír, velikost listu 41 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2527x
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 996 Kč