Karel Svolinský
Ptačí sněm
Id: 156410
kombinovaná technika/akvarel, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 3208x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 000 Kč