Karel Svolinský
Studie
Id: 216803
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 2948x
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 000 Kč