Karel Svolinský
Veselý portrét
Id: 156408
barevná kresba/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1357x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč