Karel Teissig
Portrét dívky
Id: 108403
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 69 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1947, věnování, v levém horním rohu ohnutý papír, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1865x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
7.12.2017, 22:26:00
7.12.2017 | 18:55 | 3 500 Kč |