Karel Těšínský
Abstrakce
Id: 275003
olej/plátno, rozměr viditelný 40 x 50 cm, neznačeno, rámováno, vystaveno v Mánesu 2017, uvedeno v soupisu díla pod číslem 34, str. 151
zobrazeno: 6754x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 700 Kč
Příhozy: 54