Karel Těšínský
Busta
Id: 249004
olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, neznačeno, uvedeno v soupisu dílu č. 79, na zadní straně výstavní razítko, rámováno
zobrazeno: 1408x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 54