Karel Toman (1957)
Červánky
Id: 538401
olej/plátno, rozměr 90 x 86 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 327x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
7 500 Kč
2024,12-1,02,20,54,00
( 2.12.2024, 20:54:00 )
minimální příhoz 500 Kč
6.11.2024 | 20:21 | 7 500 Kč |