Karel Toman
Kostelík
Id: 41513
akvarel/papír, rozměr 57 x 42 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4228x
Vyvolávací cena:
300 Kč
2 033 Kč