Karel Toman
Roubené chaloupky
Id: 41512
akvarel/papír, rozměr 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3326x
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 028 Kč