Karel Tomsa
Zákoutí
Id: 87503
akvarel/kvaš/papír, rozměr malby 23 x 15 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1977x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 600 Kč