Karel Tondl
Konvolut tří kusů
Id: 72042
Motiv Trosky, dřevořez/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 25,5 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno; Chlumec, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno; Pražský hrad, litografie/papír, velikost tisku 29 x 33,5 cm, signováno, popsáno, zaskleno
zobrazeno: 1892x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč