Karel Truppe
Ovocné zátiší
Id: 519
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, obraz poškozen v levém horním rohu, na rámu oděrky
zobrazeno: 3097x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 000 Kč