Karel Vaca
Kompozice
Id: 360402
olej/plátno, rozměr 30,5 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní popis též na zadní straně blindrámu, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 1028x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
36 000 Kč