Karel Vaca
Kompozice
Id: 60809
tempera/papír, rozměr ve výřezu60 x 48 cm, signováno vpravo dole, list v minulosti přeložen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu
zobrazeno: 2358x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
16.1.2017, 20:51:00
16.1.2017 | 20:47 | 3 500 Kč |