Karel Vaca
Tanečnice
Id: 193906
olej/pytlovina/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno a datováno 84 uprostřed dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený autorský rám
zobrazeno: 1849x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč