Karel Vaca
U vody
Id: 262406
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1895x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 900 Kč