Karel Valter
Jaro u Chýnova
Id: 462601
olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno
zobrazeno: 2132x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
81 900 Kč
Příhozy: 49