Karel Valter
Krajina
Id: 362002
olej/plátno/deska, rozměr 76 x 98 cm, značeno uprostřed dole s datací, původní olištování
zobrazeno: 4946x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 55