Karel Valter
Sníh na asfaltu
Id: 314601
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1666x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč