Karel Valter
Stupnice podzimu
Id: 178303
papírotisk, rozměr ve výřezu 46 x 61 cm, signováno a datováno uprostřed dole, vpravo dole popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2027x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 300 Kč