Karel Valter
Tichý den
Id: 41004
polymer/sololit, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, na zadní straně autorský popis, zaskleno, rámováno, výborný dobrý stav
zobrazeno: 3007x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč