Karel Valter
Torzo
Id: 296301
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 29 x 21 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno včetně věnování, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4507x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč