Karel Veržakovský
Zátiší
Id: 199606
olej/plátno, rozměr 40,5 x 49,5 cm, neznačeno, na zadní straně razítko Josefa Sudka, který toto dílo fotografoval spolu s celou pozůstalostí autora, rámováno
zobrazeno: 1066x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč