Čas na serveru 02:10:35

Karel Vítězslav Mašek
Amoret

Id: 477501

Amoret

  •  / Amoret / Karel Vítězslav Mašek

olej/plátno, rozměr 32,5 x 32,5 cm, značeno monogramem ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, publikováno v časopise Zlatá Praha, roč. 1894, str. 385 svazku

zobrazeno: 1466x

Vyvolávací cena:

21 000