Karel Vysušil
Zátiší
Id: 257104
olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, stav viz foto
zobrazeno: 1295x
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
18 000 Kč