Karel Zápeca
Štramberská trúba
Id: 89819
kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28 cm, signováno vlevo dole s datací a popisem, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2269x
Vyvolávací cena:
300 Kč
400 Kč