Karel Zavadil
Konvolut dvou kusů
Id: 1501801
Bratři Karamazovi, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu každý 29,5 x 20,5 cm, signováno, datováno 74, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2222x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč