Karel Živný
Beskydy Soláň
Id: 139604
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2507x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 400 Kč
17.7.2018, 22:04:00
11.6.2018 | 15:44 | 4 400 Kč |