Karl Flieher
Alpská krajina
Id: 65116
olej/plátno, rozměr 29 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, popis, datace, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2109x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč