Karl Hayd
U pobřeží
Id: 218501
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz původně malován na dvou kusech plátna, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4639x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč