Karl Heffner
Z Holandska
Id: 204234
olej/plátno, rozměr 64 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 2481x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 500 Kč