Karl Heilmayer
Jezero pod Alpami
Id: 108
olej/plátno, rozměr plátna 35 x 54 cm, signováno PD, silnější krakeláž, drobné oděrky na obrazu i rámu
zobrazeno: 3092x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
28.11.2012, 20:50:00
28.11.2012 | 20:49 | 12 000 Kč |