Čas na serveru 06:10:38

Karl Kaufmann
Fjord

Id: 509107

Fjord

  •  / Fjord / Karl Kaufmann
  •  / Fjord / Karl Kaufmann
  •  / Fjord / Karl Kaufmann
  •  / Fjord / Karl Kaufmann
  •  / Fjord / Karl Kaufmann

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno pseudonymem J. Holmstedt vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 995x

Vyvolávací cena:

28 000