Karl Kaufmann
Vesnička
Id: 255404
olej/deska, rozměr 20,5 x 26 cm, značeno pseudonymem J. Rollin vpravo dole, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 2162x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč