Karl Podlipny
U řeky
Id: 97104
olej/platno, rozměr 55 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2939x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč